Ця перемога для хлопців в АТО, – черкаський футболіст Богдан Кулинич здобув “золото” Паралімпіади

17 Вересня 2016 19:08

img_1299111Черкаський спортсмен Богдан Кулинич сьогодні вночі приміряв золоту медаль Параолімпіади в Ріо-де-Жанейро – паралімпійська збірна України з футболу перемогла збірну Ірану з рахунком 2:1 (у додатковий час). Кулинич захищав ворота нашої команди.

“Їхали ми сюди тільки за перемогою! За перемогою для України, яка зараз в дуже непростій ситуації, завдяки “братському” народу! Ця перемога для хлопців в АТО, які роблять дуже і дуже багато для всіх нас! Фінал був тяжким, але ті хто бачив цю гру, думаю, погодяться зі мною, що ми цілком і повністю переграли своїх суперників, які теж мали достойний вигляд, – прокоментував Кулинич переможну гру з Іраном у коментарі виданню “Черкаський спорт”.

– Хочу подякувати всім, хто вболівав і підтримував нас, і всіляко сприяв нашій підготовці до Ріо, тому що через усі ці незрозумілі і просто ганебні події зі сторони сусідської держави ми лишилися без своєї бази у м. Євпаторія, яка, до слова, є однією з кращих у світі для підготовки олімпійців та паралімпійців! Але є ще у нас в країні справжні українці, які, не зважаючи на всі складності, приймали нас, як в Україні, так і за її межами і сприяли нашій підготовці. І окреме величезне “дякую!” хочу сказати своїй сім’ї, яка розуміла, підтримувала і допомагала в підготовці!”.

Кулинич Богдан Григорович – кандидат у майстри спорту України з футболу, член збірної команди країни з футболу спортсменів з наслідками ДЦП, чемпіон Європи 2014 р., срібний призер чемпіонату світу 2015 р.

Нагадаємо, це вже третя медаль на рахунку черкаських спортсменів на Паралімпіаді-2016 і друга – найвищої проби. Першу медаль (бронза) на змаганнях у скарбничку України 8 вересня виборов черкаський атлет Роман Данилюк у штовханні ядра. А 13 вересня Василь Ковальчук здобув золоту нагороду в стрільбі лежачи з пневматичної гвинтівки з 10-ти метрів.

Усього за дев’ять днів Паралімпіади в Ріо Україна завоювала 106 медалей, утримуючи третю позицію серед світових команд.