Томенко балотуватиметься у 197 окрузі

4 Березня 2021 19:13

Лідер партії Громадський рух “Рідна країна” братиме участь у довиборах у виборчому окрузі №197 на Черкащині. Таке рішення прийняли на засіданні Вищої ради партії з огляду на те, що Черкаська область була і залишається в пріоритеті діяльності Громадського руху “Рідна країна”.

ridna.in.ua

“Не таємниця, що Микола Володимирович Томенко вже близько 30 років активно опікується своєю малою батьківщиною. Жодного разу не будучи обраним від мажоритарних округів Черкащини, він діє як Народний депутат на громадських засадах. За цей період Томенко та наша команда «Рідної країни» допомогли відремонтувати та утеплити десятки шкіл, забезпечити належним обладнанням лікарні та ФАПи, посприяли у реставрації басейнів, забезпечували спортивним інвентарем сотні шкіл через проект «Здоровим та спортивним бути модно», пропагували в рамках акції «7 чудес України» заповідники, музеї та парки, забезпечували літературою бібліотеки області”, – прокоментував рішення громадський діяч та заслужений журналіст України Віктор Набруско, інформує пресслужба партії.

Набруско також додав: “Окрім того, дуже важливо, щоб ця людина не просто любила та допомагала Черкащині, а й мала принципову позицію, оскільки існують такі депутати, які під час виборів купили собі мандат і обіцяли одне, а в раді вже голосували так, як наказувала влада або олігархи, які за них заплатили”.

“Черкащині потрібен депутат, який буде мати чітку позицію і діятиме в інтересах виборців”.

Команда “Рідної країни” підтримувала і буде підтримувати Черкащину та її мешканців, бо дотримується принципу: “хто не любить свою малу батьківщину, той не шанує Україну”.

Нагадаємо, проміжні вибори до Верховної Ради України по 197 округу на Черкащині мають відбутися у жовтні 2021 року, згідно законодавства, за мажоритарною системою.

Вони проводитимуться у зв’язку з тим, що 29 січня народний депутат від “Слуги народу” Олександр Скічко, який переміг на парламентських виборах в окрузі в липні 2019 року, призначений головою Черкаської ОДА.

Верховна Рада України досі не позбавила Олександра Скічка депутатських повноважень.

За старим адміністративно-територіальним устроєм виборчий округ №197 включає міста Золотоноша, Канів, частину Соснівського району міста Черкас, Золотоніський район, частину Канівського та Черкаського районів. Центр округу — м. Канів.